Noble&David
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania +48 668 04 53 50
Dlaczego my?

Dlaczego my?

Rzeczą najważniejszą jest odpowiedź na pytanie czy zarządzasz lub chcesz świadomie zarządzać ryzykiem finansowym firmy, której jesteś właścicielem lub którą kierujesz?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca postaramy się przekonać ciebie, że warto poznać naszą firmę i zoptymalizować wraz z nami sposób zarządzania ryzykiem.

Staramy się łączyć nowoczesność z tradycją. Ważna jest dla nas nowa technologia, kontakty z wykorzystaniem wszystkich nowoczesnych narzędzi, które oszczędzają nasz czas i pozwalają szybko osiągać cel. Ważna jest wiedza i umiejętności osób, które nas reprezentują. Najważniejsze są jednak tradycyjne relacje jakie zbudowaliśmy z naszymi klientami, które budujemy i będziemy budować w przyszłości. Najważniejsze jest zadowolenie naszych partnerów ze współpracy i to, że osiągają wymierne korzyści finansowe, że zapewnili swoim firmom z naszą pomocą finansową stabilizację.
Naszą największą troską jest połączenie nowoczesnej profesjonalnej i specjalistycznej wiedzy z tradycyjnymi zasadami i etycznym postępowaniem.

Ważny jest cel, który chcemy wspólnie osiągnąć, ale ważna jest dla nas i dla naszych dotychczasowych klientów, droga którą do celu zmierzamy. Pracujemy w atmosferze zrozumienia naszych ról, konsekwentnie realizując zadania z poszanowaniem naszych odrębności. Nie absorbujemy naszych partnerów w większym stopniu niż jest to konieczne do zrealizowania zadania.

Każde nasze spotkanie wykorzystujemy do poszerzenia wiedzy naszych klientów. Wiemy, że im więcej informacji przekażemy, im więcej porad udzielimy tym lepiej zrozumiemy naszych partnerów i tym lepiej oni zrozumieją nas. Wzajemne zrozumienie jest podstawą naszego biznesu, dlatego tak bardzo o nie dbamy.

Potrzeba łączenia nowoczesności z tradycją, poszukiwania rozwiązań indywidualnych dla każdej firmy, tworzenie wartości dodanej dla każdego klienta nie wynika w naszym przypadku z wiedzy przeczytanej w książkach. Jest konsekwencją naszego doświadczenia. Zdobywamy go od początku tworzenia w Polsce nowoczesnego rynku ubezpieczeniowego, a więc 20 lat. Nie zawsze jako brokerzy, dłużej jako osoby kierujące dużymi zespołami w firmach ubezpieczeniowych. Poznaliśmy w tym czasie osobiście setki firm, nasze zespoły obsługiwały tysiące klientów biznesowych i wielokrotnie więcej indywidualnych. Wiemy co cenią klienci, czego oczekują od firm ubezpieczeniowych i brokerów. Naszą ambicją jest dostarczyć im tego pod marką nowoczesnej firmy z tradycyjnymi zasadami, pod marką Noble&David.

USD 3.7031
-1.11%
CHF 3.6941
-0.25%
EUR 4.3036
-0.09%
GBP 4.8276
0.61%
©2018 Noble&David - Broker ubezpieczeniowy
Wykonanie: OWOCNI.PL