Noble&David
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania +48 668 04 53 50
Nasz proces działania

Nasz proces działania

Jeżeli jesteś przekonany, że współpraca z brokerem da korzyści twojej firmie i tobie samemu to zapraszamy do rozpoczęcia współpracy. Zaczyna się ona od osobistego spotkania. Porozmawiamy na nim o korzyściach jakich się spodziewasz ze współpracy. Ustalimy scenariusz postępowania, którego celem będzie poznanie twojej firmy, jej procesów, zaangażowanego majątku, a przede wszystkim opracowanie programu optymalizacji ryzyka.

Będziemy chcieli poznać twoich pracowników, którzy do tej pory zajmują się ubezpieczeniem firmy oraz likwidacją szkód. Poznać twoje i ich doświadczenia z dotychczasowej współpracy z ubezpieczycielami. Ustalimy poziom zaangażowania twoich pracowników we wszystkie procesy jakie będziemy realizować – poczynając od opisu firmy i identyfikacji zagrożeń, kończąc na wycenie ewentualnych szkód i raportach z realizacji naszej usługi.

Po poznaniu twojej firmy zaproponujemy zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz inne środki techniczne i organizacyjne obniżające ryzyko wystąpienia szkód, w tym szczególnie dużych i masowych.

Naszym celem będzie również zwiększenie wiedzy pracowników twojej firmy z zakresu zarządzania ryzykiem. Zapoznanie ich z programem ochrony. Wyraźne wskazanie obszarów zagrożeń jakie pozostały na udziale własnym twojej firmy, nauczenie ich postępowania eliminującego wystąpienie lub minimalizującego wielkość szkód w tym obszarze.

Przedstawimy również osoby z firm ubezpieczeniowych, które będą naszymi partnerami przy realizacji usługi.

USD 3.7031
-1.11%
CHF 3.6941
-0.25%
EUR 4.3036
-0.09%
GBP 4.8276
0.61%
©2018 Noble&David - Broker ubezpieczeniowy
Wykonanie: OWOCNI.PL