Noble&David
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania +48 668 04 53 50
Porozmawiajmy o korzyściach

Porozmawiajmy o korzyściach

Każdą pracę możesz wykonać sam. Wielu z nas wręcz twierdzi, że robi to najlepiej. Inni uważają, że posiadają pracowników którzy każde zadanie wykonują w optymalny sposób. Być może tak jest, ale jak często? Czy jest tak w twojej firmie?

Jaką stosujesz procedurę aby poznać ryzyko wystąpienia zjawisk, które mogą obniżyć wartość twojej firmy? Jak szacujesz zagrożenia? Czy zajmują się tym pracownicy przygotowani do wykonania tego zadania, czy jest to ich główne zajęcie, czy tylko konieczny obowiązek? Czy potrafią przygotować dobre rozwiązania dające twojej firmie bezpieczeństwo finansowe? Czy sam posiadasz przygotowanie, które pozwoli na podstawie materiałów przedstawionych przez pracowników podjąć optymalne decyzje – odpowiednio podzielić ryzyko na pozostające na udziale firmy i jej właścicieli, które zminimalizujesz środkami technicznymi i organizacyjnymi oraz oddane odpłatnie jednej lub kilku instytucjom ubezpieczeniowym?

Być może i w tym jesteś doskonały, choć nie jest to główny obszar działania twojej firmy. Cóż jednak powiesz jeżeli otrzymasz ofertę wykonania tych wszystkich czynności nieodpłatnie przez firmę, którą reprezentują osoby zajmujące się oceną ryzyka i doradztwem w zakresie jego optymalizacji profesjonalnie od prawie 20 lat. Które znają potrzeby firm takich jak twoja, wiedzą jak zarządzać ryzykiem, znają też możliwości i ograniczenia firm ubezpieczeniowych, ich specjalizacje, silne i słabe strony.

Jeżeli czas jaki pracownicy i ty sam przeznaczacie na zarządzanie ryzykiem chcesz zdecydowanie ograniczyć, a powstałe oszczędności wykorzystać do podstawowych zadań twojej firmy chętnie zostaniemy twoim partnerem. Powiedz nam o tym.

USD 3.7031
-1.11%
CHF 3.6941
-0.25%
EUR 4.3036
-0.09%
GBP 4.8276
0.61%
©2018 Noble&David - Broker ubezpieczeniowy
Wykonanie: OWOCNI.PL