Noble&David
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania +48 668 04 53 50
O Firmie

O Firmie

Łączymy nowoczesne działanie z tradycyjnymi zasadami
Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym, który kieruje swoje usługi do firm i instytucji oraz do zamożnych klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą ludzi, którzy łączą nowoczesną wiedzę i nowoczesne metody pracy z wieloletnim doświadczeniem i tradycyjnymi zasadami obsługi klientów.

Tworzymy firmę, która nie wzoruje się na innych, nie kopiuje rozwiązań, nie podąża za trendami, nie podlega modom. Naszą ambicją jest wyprzedzać swój czas – być firmą bardziej przyjazną klientowi niż wszystkie inne, wyznaczać standardy obsługi klientów za którymi podążają inni.

Nasi pracownicy przebyli długą drogę aby zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności, każdy dzień pracy z klientami wykorzystali by gromadzić cenne doświadczenie. Dziś z tej wiedzy i tego wieloletniego doświadczenia możecie skorzystać ty i twoja firma. Zaproś nas do współpracy, będziemy twoim nowy osobistym doradcą.

Nauczyliśmy się obsługiwać naszych klientów w taki sposób, aby wykonać zadanie, jak najmniej angażować partnerów, przekazać jak najwięcej wiedzy i scenariuszy postępowania. Nauczyliśmy się, że dobrze wykonane zadanie jest wtedy, gdy potrafimy dobrze wejść w rolę klienta i przygotować usługę jakby dla siebie.

Alicja Rybakowska – wiceprezes zarządu
Marek Libiszewski – prezes zarządu

USD 3.7031
-1.11%
CHF 3.6941
-0.25%
EUR 4.3036
-0.09%
GBP 4.8276
0.61%
©2018 Noble&David - Broker ubezpieczeniowy
Wykonanie: OWOCNI.PL