Noble&David - Broker ubezpieczeniowy
- O firmie -

Naszym produktem
jest Twoje bezpieczeństwo

Niekiedy spotykamy ludzi dla których ubezpieczenie to zło konieczne, to zbędny koszt. Są przekonani, że nie spotka ich żadne nieprzewidziane i kosztowne w skutkach zdarzenie. Bardzo często dopiero rzeczywistość weryfikuje to stanowisko. Niestety koszty takiego eksperymentu są wysokie, niekiedy zbyt wysokie, aby powrócić do sposobu funkcjonowania podobnego do tego sprzed zdarzenia.

Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo

Nasza oferta powstała po to by zdarzenie losowe, działanie innych osób, niewypłacalny kontrahent, własny błąd, choroba czy atak hakera nigdy nie zniweczyły Twoich planów.

Już teraz działamy na rzecz Twojego bezpieczeństwa i Twojej stabilnej przyszłości. W każdej sytuacji stoimy między Tobą, a ubezpieczycielem dbając o właściwą równowagę relacji i korzyści dla Ciebie, Twojej rodziny lub Twojej firmy.

Ubezpieczenie nie zmienia rzeczywistości, nie powstrzymuje losowych zdarzeń, ale może sprawić, że te zdarzenia mają mniej ważące konsekwencje. Przyszłość, na którą się przygotowujesz, może być dzięki temu lepsza, niezależnie od obiektywnych trudności.

Noble&David jest marką, która podsumowuje niemal trzydziestoletnie doświadczenie swoich pracowników w branży ubezpieczeniowej.
W Noble&David stawiamy na ponadczasowe standardy. Tym, co nas wyróżnia, jest połączenie nowoczesności i tradycji. Wykorzystujemy nowe technologie i modele działania, ale zawsze w oparciu o niezmienny kodeks etyczny i dobre praktyki odpowiedzialnego biznesu.

Nasi klienci szukają oferty na lata, czasem dekady. Wymagają stabilności. Dostarczamy im doświadczenie i pewność, że to, co od nas dostaną jest efektem najstaranniejszej pracy i głębokiej wiedzy o ich potrzebach. Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzyli nas klienci. To na nim budujemy reputację.

 

Alicja Rybakowska | wiceprezes zarządu
Marek Libiszewski | prezes zarządu

 

Aby doświadczyć jakości Noble&David
wystarczy telefon lub e-mail.

POROZMAWIAJMY